Ana Sayfa Site Kurucu Referanslar Demolar Fiyat Listesi Ödeme Domain Hosting Yardım Bayilik
MENU
Site Kurucu
Nasil Süper Hizli ?
Nasil Süper SEO ?
Nasil Süper Ucuz ?
Özellikler
Tema Galerisi (500)
Sablon Galerisi (1000)
Yazilimlar
E-Ticaret Kurucu
E - Katalog
Emlak Portali
Oto Galeri Portali
Portal Kurucu
Haber Portali
Bayilik
Web Hosting
Hosting
Bayi Hosting
Dynamic Cloud Server
Dedicated Server
Data Center
Diger Hizmetler
Domain
Türkçe Alan Adi
Arama Motoru Kayit
Bilgiler
Referanslar
Demolar
Fiyat Listesi
Ödeme
Iletisim
Yardim

ARAMA
Google


Gazete Manşetleri

YARDIM
Sık Sorulan Sorular
Site Kurucu Hakkında
E Ticaret Kurucu Hakkında
E - Katalog Hakkında
Emlak Portalı Hakkında
OtoGaleri Portal Hakkında
Portal Kurucu Hakkında
Bayilik Hakkında
Yeni Ticaret Kanunu
Haber Portalı Hakkında

FORMLAR
Sipariş Formu
Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Bayilik Başvuru Formu

ŞABLONLAR
Toplam Şablon = 891
 Bilgisayar (15)
 Cafe (21)
 Çiçek (6)
 Dizayn (3)
 Eğitim (9)
 Elektronik (3)
 Emlak (18)
 Endüstriyel (3)
 Gece Klubu (12)
 Genel (9)
 Güzellik (18)
 Hediye (3)
 Hotel (6)
 İletişim (15)
 Kişisel (146)
 Medya (24)
 Mobilya (21)
 Moda (42)
 Mücevherat (3)
 Müzik (18)
 Otomobil - Motor (27)
 Oyun (18)
 Restaurant (9)
 Sağlık (6)
 Sanat (18)
 Spor (45)
 Taşımacılık (12)
 Ticari (249)
 Turizm (33)
 Yılbaşı Özel (76)
 Ziraat (3)

REKLAM


E-Ticaret Kurucu - Süper Hızlı, Süper SEO, Süper Ucuz, Site Kurucu 50 Lira
E-Ticaret Kurucu
 

E - TİCARET KURUCU = 250 TL

1.000 ŞABLON SEÇENEĞİ

Buraya Tıklayarak Şablon Galerisine girebilir ve 30 ayrı kategoride 1.000 şablonu inceleyebilirsiniz. Sektör, firma ve zevkinize uygun 1.000 seçeneğiniz var. Artık E-Ticaret sitesi - Kurumsal site MİLENYUM Versiyonu ile tek çatı altında toplanacak.Dünyada İLK ve TEK olan bu sistemi mutlaka inceleyin.

100 TEMA SEÇENEĞİ

Birbirinden şık 100 Tema seçeneği mevcuttur. Temaların ekran görüntülerine bakıp istediğiniz tema resmine tıklayarak seçilen temayı online olarak inceleyebilirsiniz.Her sektöre ve her türlü zevke göre hazırlanmış 100 değişik temada renklerin farklı tonlamaları da mevcuttur. Böylece mağazanız diğer mağazalara benzemek zorunda kalmaz. Tüm temaları incelemek için TIKLAYINIZ

ONLINE DEMO

STANDART Versiyon
Demo - Yönetim Paneli - Yetkili Paneli - Satıcı Paneli - Dükkan Sahibi Paneli
MILENYUM Versiyonu
Demo - Yönetim Paneli - Yetkili Paneli - Satıcı Paneli - Dükkan Sahibi Paneli

Yönetim Paneli -> Kullanıcı Adı =demo   Şifre = demo
Yetkili Paneli     -> Kullanıcı Adı =
yetkili   Şifre = yetkili
Satıcı Paneli      -> Kullanıcı Adı =
satici   Şifre = satici
Dükkan Sahibi Paneli -> Kullanıcı Adı =
dukkan   Şifre = dukkan

ÖZELLİKLER

XML Ürün Entegrasyonu
 Sanal POS ile Online Tahsilat
 Sınırsız Ürün Ekleme
 Sınırsız Kategori Ekleme
 Ürünlere Sınırsız Resim Ekleme
 Yönetim Paneli
Yetkili Paneli
SATICI Sistemi
DÜKKAN SAHİBİ Sistemi
Satış Ortaklığı Sistemi
Bayilik Sistemi
Satış Ortaklığı
Reklam-Banner Yönetimi
Üye Olmadan HEMEN AL Özelliği
Ürünlere Ek Özellikler Tanımlama

Hediye Yönetimi
Stok Yönetimi
Yardım Modülü
Soru Cevap Köşesi
Sınırsız Bilgi Sayfası Ekleme
Ziyaretçi İstatistikleri
İndirimli Ürünler
Blok Yönetimi
Tema Yönetimi ( 100 Tema )
Sipariş Takibi
Döviz Satış Kuru Belirleyebilme
Farklı Kullanıcılara Yetki Verme
7 çeşit ödeme sistemi ile Tahsilat
Haber Yönetimi
4 Dil Seçeneği (Tr, Eng,Deutsch,Fre
XML Ürün Entegrasyonu
Yeni versiyon ile birlikte sisteme xml ürün entegrasyonu desteği eklenmiştir. Böylelikle yönetim panelinden tek tıklama ile binlerce ürünü otomatik olarak sitenize ekleyebilir ve dilediğiniz anda da güncelleyebilirsiniz. Tek tıklama ile ürün fiyat, isim, resim gibi tüm özellikleri sisteme otomatik elenmekte ve güncellenmektedir. XML Ürün Entegrasyonu yapabileceğiniz firmalar POZITIF KURUMSAL , E-BEBEK.COM , MODACARSTORE.COM , ARENA , PENTA , INDEX , KOYUNCU , EMİR BİLGİSAYAR  . Binlerce ürün entegrasyonu olan sitelerdeki hzıı görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Buraya Tıklayarak 14.000 ürünlü XML ürün entegrasyonlu demo siteyi inceleyebilirsiniz.

Sanal POS ile Online Tahsilat
Sistemde kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için gerekli alt yapı hazırdır. Sitenizi açtıktan sonra herhangi bir bankaya başvurup sanal pos hesabı açarsınız ve bankanın vereceği kodları bize iletirsiniz. Bizde bu kodları siteye yerleştiririz. Bu işlem için extra ücret alınmaz. Sistemde standart olarak 7 çeşit ödeme yöntemi vardır.
1 - BANKA HAVALESİ - EFT ile offline ödeme (istediğiniz kadar hesap numarası tanımlayabilirsiniz.)
2 - MAIL ORDER ile ödeme
3 - SANAL POS SİSTEMİ - Kredi Kartı ile Ödeme ( 11 banka sanal posu ile uyumlu)
4 - ODEME.COM.TR üzerinden online ödeme
5 - PAYDESK.NET üzerinden online ödeme
6 - PAYPAL.COM üzerinden online ödeme

7 -
 2CHECKOUT.COM üzerinden online ödeme

Sınırsız Ürün Ekleme
Sistemimizde sınırsız ürün eklenebilir. Yönetim Panelinizden dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Hiçbir kısıtlama yoktur.

Sınırsız Kategori Ekleme
Sınırsız sayıda Kategori ve Alt Kategori tanımlaması yapabilirsiniz.

Ürünlere Sınırsız Resim Ekleme
Ürünlerinize bir ana resim ve dilediğiniz kadar ek resim ekleyebilirsiniz.

Yönetim Paneli
Tüm işlemlerinizi online olarak yönetim panelinizden yapabilirsiniz. Sisteme birden fazla yönetici tanımlanabilir. Yönetim Panelinde Ürün, Kategori, Haber, Duyuru, Soru-Cevap Köşesi,gibi bölümlerde ekleme - değiştirme - ve silme işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Yönetim paneliniz ilköğretime giden bir çocuğun bile rahatlıkla kullanabileceği tarzda hazırlanmıştır ve hiçbir Tasarım bilgisi gerektirmez. Sadece menülerden ilgili seçeneklere tıklamak ve işlemenizi yapmak kalır size.

Yetkili Paneli
Kısıtlı yetkilere sahip alt yönetici panelidir. Firmanızda çalışan bir personele sanal mağazanızın yönetimini vermek isterseniz fakat her şeyi görmesi ve karıştırmasını da istemiyorsanız tam size göre bir seçenektir. Genel yönetim panelinden tanımlayacağınız yetkililer sisteme kendi kullanıcı adı ve şifre ile girdiklerinde Yetkili Paneline ulaşabilir ve buradan kısıtlı yönetim işlemleri yapabilirler.

SATICI Sistemi
www.GittiGidiyor.com da olduğu gibi sisteme üye olan Kişi / Firmalara yönetim panelinden SATICI hakkı verilerek bu kişilerin sisteme girip kendi kontrol panellerinden kendilerine veya firmalarına ait ürünlerini satmalarını sağlayabilirsiniz. SATICI sistemde sizin tanımladığınız kategoriler altına kendi ürünlerini ekler. SATICI kendi kontrol panellerinden kendi banka hesap numaralarını tanımlarlar ve onların ürünlerine sipariş geldiğinde kendilerine sistem tarafından otomatik mail gönderilir. ve kendi kontrol panellerinden sipariş-ürün yönetimlerini yapabilirler. Mesela bir Siz bir Çiçekçi siniz ve internetten Online Çiçek satışı için bizim e ticaret sistemimizi satın aldınız. Başka çiçekçilerde sizin sitenize SATICI olarak kendi kontrol panellerinden kendi ürünlerini ekleyebilir ve sizin siteniz altından kendi ürünlerini satabilirler.

DÜKKAN SAHİBİ Sistemi
S
isteme üye olan Firmalara yönetim panelinden DÜKKAN SAHİBİ hakkı verilerek bu firmaların sisteme girip kendi kontrol panellerinden kendine ait kategorilerini oluşturup kendi ürünlerini sizin sitenize ekleyerek kendi Dükkan başlığı altında satış yapmalarını sağlayabilirsiniz. Yani sizin sisteminiz bir Alışveriş Merkezi olur ve diğer firmalar burada kendi Dükkanlarını açarak kendi kategorilerini tanımlayıp ürünlerini satabilirler.

Bayilik Sistemi
Sistemde ürünlerin normal fiyatları yanında Bayilere özel uygulanacak fiyatları da tanımlanır. Ve sisteme Bayi özelliğine sahip bir müşteri giriş yaptığında ürünlerin fiyatlarının yanında Bayi Özel fiyatlarında görür ve onun işlemleri Bayi Özel fiyatı üzerinden gerçekleştirilir olarak görüntülenir.

Satış Ortaklığı
Sitenize Satış Ortağı olan kişiler keni sitelerinde sizin banner ınızı kullanır.Satış Ortaklarının sitelerinde o banner a tıklayıp sizin e ticaret sitenize gelen kişiler eğer alışveriş yaparsa o satış ortağına bu puan olarak yansır ve satış ortağı e ticaret sitenizdeki hediye kataloğunuzdan puanları ölçüsünde hediye alabilir. Bu özellik hem siz e ticaret sitenizin reklamını yapmış olursunuz hem de satış ortakları hediyeler kazanırlar.

Sipariş Takibi
Yönetim Panelinizden Siparişlerinizi online olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Müşteriler ürün sipariş ettiklerinde sistem tarafından tanımlı olan mail adresinize uyarı maili gönderilmektedir.

REKLAM-BANNER YÖNETİMİ
Sitenizin çeşitli kısımlarında kullanılmak üzere 6 değişik reklam alanı mevcuttur. Üst kısımda ve orta kısımdaki banner alanları , sol blokta 2 ve sağ blokta 2 olmak üzere toplam 6 adet banner alanı mevcuttur. Reklam bannerları RESİM yada FLASH olabilir. Aynı alana birden fazla reklam banner ı yükleyebilirsiniz. Aynı alandaki reklam bannerları her seferinde farklı biri ekrana getirilecek şekilde rast gele seçilir. Banner lara kontür tanımlanır ve istediğiniz banner ı 1.000, 2.000 gösterim gibi sınırlandırarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bannerların tıklanılma istatistiklerini de yönetebilirsiniz.

Üye olmadan HEMEN AL Özelliği
Sitenizdeki ürünleri inceleyen ziyaretçiler sayfalarda gezebilir ve ürünü satın almak için sepete dahi atabilir üye olmadan ama alışverişi tamamlamak için sisteme üye olması gerekir. Sisteme eklenen HEMEN AL Özelliği sayesinde üye olma zorunluluğu olmaksızın alışveriş yapılabilecek.

Ürünlere EK ÖZELLİKLER Tanımlama
Sektör - Firmaların ihtiyacına göre bazı ürünlerde Renk - Beden - Teslimat Türü gibi ek seçeneklere ihtiyaç duyulmaktadır. Sisteme eklenen ÖZELLİK - TÜR tanımları yardımıyla istediğiniz ürüne RENK - BEDEN GİBİ ek özellikler tanımlayabilirsiniz. Böylelikle o ürünü satın alan müşteri istediği Ek Özelliklerin biri yada birkaçını seçerek siparişini verir. Sizde Yönetim panelinizde siparişin hangi ek özellikler içerdiğini görebilirsiniz.

Hediye Yönetimi
Sistemde hediye yönetimi ile müşterileriniz alışveriş tutarları oranında puan verebilir ve yönetim panelinizden eklediğiniz hediyeleri seçme şansı tanıyabilirsiniz. Hediye eklemek-değiştirmek silmek, üyelerin hediye puanları yönetimi, seçilen hediyeler gibi pek çok özelliğe yönetim panelinizden ulaşabilirsiniz.

Stok Yönetimi
Ürünlerinizin stok miktarlarını Yönetimde stok yönetimi başlığında inceleyebilir, stok miktarlarına ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Stokta biten ürünler sistemde sergilenmeye devam eder fakat bu ürünlerin yanında "Sepete At" butonu yerine "Ürün Gelince Haber Ver" adlı bir buton çıkar. Bu butona müşteri tıkladığında Beklenen ürün olarak dataya yazılır ve sizde yönetim panelinizden Beklenen Ürünleri görebilirsiniz.

Yardım Modülü
Sistemde ziyaretçiler YARDIM linkine tıklayarak site yönetimine mesaj atabilirler ve yöneticilerde kontrol panelinden bu mesajları görebilirler.

Soru - Cevap Köşesi
Bu modül yardımıyla yöneticiler kontrol panelinden müşterilerin sıkça sorabileceğiniz düşündükleri soruları ve bunların cevaplarını ekleyebilirler. Ayrıca müşterilerde sitede Soru - Cevap Köşesine girdiklerinde merak ettikleri konuları SORU EKLE butonuna tıklayarak site yönetimine soru olarak iletebilir ve yöneticilerde gelen soruları inceleyip cevaplayıp / onaylayarak sitede yayınlanmasını sağlayabilir.

Sınırsız Bilgi Sayfası Ekleme
Sisteme sınırsız sayıda bilgi sayfası ekleyebilirsiniz. Yönetim panelinde Bilgi sayfaları bölümünde mevcut sayfaları düzenleme / silme yapabilir ve yeni bilgi sayfaları ekleyebilirsiniz.HTML Editörü vasıtasıyla eklenen bilgi sayfaları WORD kullanmak kadar basit şekilde yönetilebilir. "Sipariş ve Teslimat" "İade ve Garanti"  "Gizlilik ve Güvenlik" gibi her e ticaret sisteminde olması gereken sayfaların yanı sıra Hakkımızda, Tarihçemiz, Referanslarımız gibi dilediğiniz başlık altında sayfalar oluşturabilir ve firmanızı detaylı olarak tanıtabilirsiniz.

Ziyaretçi İstatistikleri
Yönetim panelinde ziyaretçiler hakkında detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz.Aylık, Günlük, O günkü İstatistikler, Ziyaretçi gönderen siteler, tekil / çoğul sayfa gösterimleri gibi çok detaylı istatistikler tutulmaktadır.

İndirimli Ürünler
Ürünler için normal fiyatlarının dışında (istenirse) indirimli fiyatta tanımlanabilir ve sitede normal fiyatın yanında indirimli fiyatı da sergilenir ve işlemler indirimli fiyat üzerinden yapılır.

Blok Yönetimi
Yönetim panelinden blok yönetimi ile sitenin SOL ve SAĞ sütununda yer alacak blokları düzenleyebilirsiniz. Sistemde 30 blok mevcut olup bunların sol-sağ da yer almasını,  sırasını değiştirebilirsiniz ve dilediğiniz modülü aktif/pasif yapabilirsiniz.

Tema Yönetimi
Tüm sistemler artık Tema Yönetimine sahiptir. ilk versiyonlarda sistem kurulmadan önce bir tema seçilir ve sistem bu tema ile kurulur-değiştirilmedi. Versiyon 4.0 ile beraber artık yönetim panelinizden tek tıklama ile mevcut 100 temadan dilediğinizi seçebilir ve tüm siteyi 1 sn de farklı görünüme sokabilirsiniz. Sadece kurulumda değil her zaman Tema değiştirilebilir, satılan tüm sistemlerde 100 tema standart - ücretsizdir.

Döviz Kuru Belirleyebilme
Yönetim Panelinden DOLAR ve EURO kurunu online olarak siz belirlersiniz. Sistemde DOLAR ve EURO olarak 2 kur mevcut olup aralarındaki dönüşüm işlemleri sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Farklı Kullanıcılara Yetki Verme
Sisteme ilk başta herkes MÜŞTERİ olarak kayıt olur. Yönetim panelinizden Müşterilere değişik haklar tanımlayabilir ve değiştirebilirsiniz. MÜŞTERİ, BAYİ, SATIŞ ORTAĞI, YETKİLİ ve YÖNETİCİ sistemde kullanılan üyelik türleridir. Birden fazla kişiye Yetkili veya Yönetici hakkı verebilirsiniz.

7 çeşit ödeme sistemi ile tahsilat
1- WWW.ODEME.COM.TR sitesini inceleyerek görebileceğiniz gibi bu firma Paylaşımlı Sanal Pos hizmeti sağlamaktadır ve Firma yada Kişisel olarak sisteme üye olup ücretsiz olarak sitenizde kredi kartı ile online ödeme alabilirsiniz. E Ticaret sitemize bu ödeme sistemi entegre edilmiştir ve o siteye üye olarak alacağınız  Ortak ID numaranızı yönetim panelinde genel yönetimden tanımlanarak HEMEN KREDİ KARTI ile tahsilata başlayabilirsiniz. Bu firma satış başına % 12-13 oranında komisyon almaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret ediniz.
2 -
WWW.PAYDESK.NET sitesini inceleyerek görebileceğiniz gibi bu firma Paylaşımlı Sanal Pos hizmeti sağlamaktadır ve Firma yada Kişisel olarak sisteme üye olup ücretsiz olarak sitenizde kredi kartı ile online ödeme alabilirsiniz. E Ticaret sitemize bu ödeme sistemi entegre edilmiştir ve o siteye üye olarak alacağınız
Kullanıcı Kodu numaranızı yönetim panelinde genel yönetimden tanımlanarak HEMEN KREDİ KARTI ile tahsilata başlayabilirsiniz. Bu firma satış başına % 6 oranında komisyon almaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret ediniz.
3 -
WWW.PAYPAL.COM sitesini inceleyerek görebileceğiniz gibi bu firma Paylaşımlı Sanal Pos hizmeti sağlamaktadır ve Firma yada Kişisel olarak sisteme üye olup ücretsiz olarak sitenizde kredi kartı ile online ödeme alabilirsiniz. E Ticaret sitemize bu ödeme sistemi entegre edilmiştir ve o siteye üye olarak alacağınız
Kullanıcı Maili ni yönetim panelinde genel yönetimden tanımlanarak HEMEN KREDİ KARTI ile tahsilata başlayabilirsiniz. Bu firma satış başına %1-3 oranında komisyon almaktadır.Ayrıca bu firma Türkiye ye ödeme yapmamaktadır. Bu sistemde biriken paralarınızı nakit olarak hesabınıza aktaramazsınız, sadece internet üzerinden online alışverişte PAYPAL.COM ile ödemeyi kabul eden yerlerde kullanabilirsiniz.  Firma hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret ediniz.
4 -
WWW.2CHECKOUT.COM sitesini inceleyerek görebileceğiniz gibi bu firma Paylaşımlı Sanal Pos hizmeti sağlamaktadır ve Firma yada Kişisel olarak sisteme üye olup ücretsiz olarak sitenizde kredi kartı ile online ödeme alabilirsiniz. E Ticaret sitemize bu ödeme sistemi entegre edilmiştir ve o siteye üye olarak alacağınız
Vendor ID numaranızı yönetim panelinde genel yönetimden tanımlanarak HEMEN KREDİ KARTI ile tahsilata başlayabilirsiniz. Bu firma satış başına %6-8 oranında komisyon almaktadır.Ayrıca bu firma Türkiye ye ödeme yapmaktadır fakat en az 500 $ lık limiti geçen miktarları hesabınıza aktarmaktadır.  Firma hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret ediniz.
5 - SANAL POS SİSTEMİ = 11 bankanın sanal pos sitemi alt yapısı hazır ve eticaret sitemizde kullanılabilir. Sitenizi açtıktan sonra herhangi bir bankaya başvurup sanal pos hesabı açarsınız ve bankanın vereceği kodları bize iletirsiniz. Bizde bu kodları siteye yerleştiririz. Bu işlem için extra ücret alınmaz. Sanal Pos ücreti bankasına göre değişmekle birlikte yaklaşık 150-250 $ /yıl dır.
6 - MAIL ORDER = Eğer ödemelerinizi Mail order yoluyla almak istiyorsanız, sistemimiz buna das uygundur. Sistemimizi satın aldığınızda üzerinde gerekli bilgileri düzeltmeniz amacıyla size boş mail order formu gönderilir. ve sitenizde alışveriş yapan müşteri mail order ile ödemeyi seçtiğinde bu formu indirip doldurarak sizin yönetim panelinizde tanımladığınız fax numarasına faxlar ve sizde gerekli ödeme işlemlerini yaparsınız. (
Örnek Mail Order Formunu indirmek için tıklayınız.)
7 - BANKA HAVALESİ - EFT = Yönetim Panelinizden sınırsız sayıda banka hesap numaranızı sisteme tanımlayabilirsiniz ve bu tanımladığınız hesap numaraları sitenizden alışveriş yapan kişiler alışveriş - ödeme aşamasına geldiğinde BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME yi seçerlerse onlara sunulur.

Haber Yönetimi
Yönetim panelinde müşteri-ziyaretçilere duyurmak istediğiniz haberleri ekleyebilir ve silebilirsiniz. HTML Editörü ile WORD kullanmak kadar basit işlemle haber ekleyebilirsiniz. 

4 DİL SEÇENEĞİ ( Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca )
Şuan
Sistemde 3 dil seçeneği mevcuttur. Yönetim panelinden GENEL YÖNETİM den sistemin ana dilini değiştirebileceğiniz gibi sitenizi ziyaret edenlerde sağdaki DİL SEÇİMİ adlı blok yardımıyla tek tıklama ile tüm sistemin dilini otomatik olarak değiştirir. Siz yönetimden değiştirince tüm sistem değişir ve sitenize giren herkes bu dille görür sitenizi , ziyaretçiler siteden doğru dil değiştirince bu değişiklik sadece onlara yansır ve onlar o dille görür siteyi. 

NOT : Ücretlere Bankalara ödenecek olan sanal pos veya pos net ücreti dahil değildir. Mağazanızda Kredi kartlı işlem yapabilmeniz için bankanızla hizmet sözleşmesi imzalamalısınız.

Kurulum 1 saat içerisinde tamamlanır ve ürün girmeye başlayabilirsiniz.HAZIR SİTELER
Arıcılık Sitesi
Av Malzemeleri Sitesi
Avukat Sitesi
Ayakkabı Sitesi
Balık Restaurant Sitesi
Bayan Kuaför Sitesi
Bebek Sitesi
Beyaz Esya Sitesi
Bilgisayar Sitesi
Cafe Sitesi
Çanta Sitesi
Çelik Kasa Sitesi
Çiçek Sitesi
Dekorasyon Sitesi
Dershane Sitesi
Doktor Sitesi
Eczane Sitesi
Eğitim Sitesi
Elektrik Sitesi
Elektronik Sitesi
Emlak Sitesi
Endüstriyel Site
Finans Sitesi
Fitness Sitesi
Fotoğrafçı Sitesi
Gece Kulübü Sitesi
Gelinlikçi Sitesi
Giyim Sitesi
Gözlükçü Sitesi
Güneş Sistemleri Sitesi
Güvenlik Sitesi
Güzellik Salonu Sitesi
Halı Sitesi
Harfiyat Sitesi
Hazır Mutfak Sitesi
Hotel Sitesi
İletişim Sitesi
İnşaat Sitesi
İs Elbiseleri Sitesi
Kapı Sitesi
Kasap Sitesi
Kırtasiye Sitesi
Kimya Sitesi
Kişisel Site
Klima Sitesi
Kuaför Sitesi
Kuru Temizleme Sitesi
Kurumsal Site
Kuyumcu Sitesi
Matbaa Sitesi
Medya Sitesi
Mermer Sitesi
Mobilya Sitesi
Moda Sitesi
Motosiklet Sitesi
Muhasebe Sitesi
Müzik Sitesi
Nakliyat Sitesi
Okul Sitesi
Organizasyon Sitesi
Oto Galeri Sitesi
Oyun Sitesi
Oyuncak Sitesi
Parke Sitesi
Pastane Sitesi
Pencere Sitesi
Reklam Ajansı Sitesi
Rent A Car Sitesi
Restaurant Sitesi
Rulman Sitesi
Saat Sitesi
Sağlık Sitesi
Sanat Sitesi
Sıhhi Tesisat Sitesi
Sigorta Sitesi
Sinema Sitesi
Spor Sitesi
Sürücü Kursu Sitesi
Taksi Sitesi
Tartı Aletleri Sitesi
Taşımacılık Sitesi
Tekstil Sitesi
Telefon Sitesi
Tesettür Giyim Sitesi
Torna Sitesi
Turizm Sitesi
Uydu Sitesi
Veteriner Sitesi
Ziraat-Tarım Sitesi
Zücaciye Sitesi

SOSYAL MEDYA

REKLAM


Copyright © 2017 . WEB 34 HOSTING Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri
Adres : Karakol Sokak No = 1/6 1. Levent / İstanbul
Telefon : 0536 819 66 13 Fax : 0536 819 66 13
Cep : 0536 819 66 13 Mail : destek@web34hosting.com
Site Haritası
Bu pencere saniye sonra kapanacaktır